[Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Tu rozgrywamy forumowe sesje RPG.

Moderatorzy: Cthulhoo, rTec, Raionek, Zhearrimst, Kamruz

Re: [Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Postprzez Raionek » 9 maja 2018, o 01:25

- Eugh. Nie brzmi to dobrze, oby to faktycznie był tylko sen... - Skrzywiłam się na samą myśl. Doczołgałam się do nowo poznanej koleżanki i próbując zajrzeć jej w kartkę, stwierdziłam nachalnym tonem. - Co jest? Co tam masz? Co tam pisze? - Zbliżyłam się na tyle blisko, że mogłabym ją przytulić. Właściwie to widząc jej obrażenia to nawet rozważałam przytulenie jej, może poprawiłoby jej humor? Ale to może później...
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 9 maja 2018, o 22:51

Bledsza od ściany, przesunęła karteczkę, aby była w widocznej pozycji. Dłonie wyraźnie jej się trzęsły. Łatwo skakała z jednego nastroju na drugi, ale tym razem faktycznie się przejęła.
- Uuuuh...Moja kariera jest zrujnowana, za coś, czego nie zrobiłam... - nic nie piła, a wygrażanie śmiercią nie było jednak czymś, o czym mogła tak łatwo zapomnieć.
Chyba.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 10 maja 2018, o 01:42

- Trzeba to naprostować. - Powiedziałam głośno próbując wstać. Tym razem powoli. - Mój problem jest nieznaczny. Podobno zrujnowałam jakiś lokal i dostałam wycisk. No i straciłam część zdolności... W sumie nie specjalnie się tym przejęłam, ale pewnie spróbuję naprawić to później. - Wystawiłam rękę - Podaj swoją pelerynę, uznam ją za zapłatę. I pójdę z tobą do tej "poszkodowanej". - Klasnęłam w dłonie. - Raz dwa i sprawa się wyjaśni! - Pocieszałam dziewczynę.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 10 maja 2018, o 22:54

- Zawsze tak rujnujesz lokale? - zaśmiała się pod nosem, zupełnie jakby poprzedni stan nie miał miejsca.
Podała rozmówczyni czerwone sukno, po czym głęboko ukłoniła się.
- Będę dozgonnie wdzięczna! - jej twarz nabrała poprzednich kolorów, a w oku widoczny był błysk.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 10 maja 2018, o 23:10

- Nie lubię się awanturować, ale po kilku butelkach... Tylko bogowie wiedzą co się dzieje. - Zaśmiałam się głośno. Przyjęłam pelerynę i dokładnie jak założyłam jak należy. Spojrzałam na siebie z lewej. Z prawej. Podniosłam ręce do góry przeciągając się. - Doskonale! - Powiedziałam w niebo. Po czym odwróciłam się z powrotem do drugiej rozmówczyni. - Więc... Nikume Chi, tak? Musimy zorientować się jakoś w terenie, na początek... - Odwróciłam się w kierunku budynku przy którym stałyśmy. - Zobaczymy co jest w środku? - Wskazałam palcem na wejście.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez WanWan » 11 maja 2018, o 00:14

Peleryna lekko biła po oczach swoim kolorem na wyblakłej Tagane.

Budynek dalej nie dawał oznak bycia zamieszkanym. Czasem tylko jakaś luźna deska zaskrzypiała poruszona wiatrem. Przesuwane rzwi były zamknięte, okna podobnie.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 11 maja 2018, o 23:36

- Wygląda trochę strasznie, ale chyba nie mamy szczególnie wielu opcji... - przełknęła ślinę.
W takich momentach zawsze wyskakują straszydła, atakują potwory, albo coś o karykaturalnie małych rozmiarach, pewnie z zezem i rogami zjada Ci bakłażany, ucina nogi i każe wybierać kolor papieru!
Ale nawet wybujałą wyobraźnię czasem trzeba zatamować. Zapukała trzykrotnie do drzwi. Może ktoś tam mieszkał, wtedy trochę głupio byłoby wtargnąć bez pytania.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez WanWan » 11 maja 2018, o 23:55

Na pukanie nikt nie odpowiedział. Z wewnątrz nie dochodziły żadne dźwięki.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Postprzez Raionek » 12 maja 2018, o 10:01

- Ja się tym zajmę! - Powiedziałam głośno stojąc z dziesięć metrów za pukającą w drzwi Chi. - Odsuń się! - Spróbowałam z rozbiegu wyważyć drzwi uderzając barkiem. Skoro zrobiłam taką demolkę w jakimś barze czy gdzieś tam, to wywarzenie drzwi to dla mnie nic... Przed biegiem wzięłam głęboki oddech. Przygotowując się do uderzenia.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez WanWan » 12 maja 2018, o 11:27

Tagane, choć nie powinna mieć problemu z wyważeniem japońskich papierowych drzwi, odbiła się od nich i z hukiem wylądowała na ziemi dwa metry dalej. Niewątpliwie drzwi były chronione jakąś magią. Mimo to Tagane wyszła ze zderzenia bez szwanku.

Próba wtargnięcia nie poszła jednak na marne. Natychmiast po uderzeniu zza ściany można było usłyszeć powolne kroki i skrzyp drewnianej podłogi. Drzwi delikatnie uchyliły się i przez szczelinę wyjrzało jakieś dziecko. Miało może 1.20m wzrostu i przyglądało się wam zielonymi oczami, z czego jedno było przyozdobione fioletowym siniakiem.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sesje RPG