[Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Tu rozgrywamy forumowe sesje RPG.

Moderatorzy: Cthulhoo, rTec, Raionek, Zhearrimst, Kamruz

Re: [Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Postprzez Raionek » 12 maja 2018, o 11:55

- Ajtatatata - Chwyciłam się za głowę upadając na ziemię. Choć w głowę się nie uderzyłam. Znowu byłam rozłożona na łopatki. Przez chwilę nie wstawałam i patrzyłam w stronę wejścia. Ktoś je otworzył. Dziecko. Najwidoczniej było bite. Ewentualnie miało plamę mongolską na twarzy. Szybko reagując użyłam swojej magii tworzącej ściany. Stworzyłam jednak tylko jedną cegłę która była przymocowana u góry pomiędzy drzwiami a ścianą. Dzięki temu, niemożliwym będzie ponowne zamknięcie drzwi. - Przepraszam za nagłe wtargnięcie. Wydawało mi się, że nikt tu nie mieszka... Żyjesz tu same? - Używałam rodzaju nijakiego. Nie miałam pewności czy to chłopiec czy dziewczynka. Biorąc pod uwagę magię i ruinę jaką jest to miejsce... Najprawdopodobniej mamy do czynienia z mściwym duchem. Ale o tym się zaraz przekonamy.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 12 maja 2018, o 17:55

Wydarzenia następowały po sobie tak szybko, że blondynka nie całkiem wszystko objęła wzrokiem. Uskoczyła, była gotowa zacząć bić brawa, nagle pojawiło się jakieś dziecko - to było trochę za dużo. Jedynym wyjściem było podążanie za koleżanką i nie zastanawianie się za bardzo nad tym wszystkim. Kiedy tamta skończyła mówić, sama się odezwała:
- Cześć! Jak się nazywasz?
Lubiła towarzystwo dzieci i wróżek. Nie używały trudnych słów, były prostolinijne i generalnie przyjazne. Więc nie oczekiwała niczego negatywnego.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez WanWan » 12 maja 2018, o 20:05

Cegła Tagane zmaterializowała się tylko w połowie. Cokolwiek wzmacniało drzwi, zdawało się blokować danmaku nawet po ich otwarciu.
Na pewno ten ruch nie zdobył zaufania osoby za drzwiami, gdyż ta przymknęła je, zostawiając szczelinę, przez którą nawet dziecko nie przecisnęłoby dłoni.
- N-nie widzisz, że nie możesz wejść? - zapytała roztrzęsiona - Jeśli was nie przepuszcza, to znaczy, że jeszcze nie potrzebujecie pomocy.
Pytanie Chi zamiast ją uspokoić, tylko bardziej ją zaniepokoiło.
- J-ja? Jestem tylko nikomu nic nie winną wróżką. Dość się nacierpiałam, najchętniej zapomniałabym jak się nazywam. - wyżaliła się pociągając nosem jakby miała się rozpłakać.
Po chwili milczenia i mierzenia was wzrokiem dodała - Powinniście chyba... Iść... Już... Chyba macie swoje sprawy do załatwienia gdzie indziej.
Drzwi zatrzasnęły się.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Postprzez Raionek » 13 maja 2018, o 01:39

- Jakaś siła nie pozwala nam wejść, bo nie potrzebujemy pomocy? Głupota! - Krzyknęłam otwarcie powoli wstając. - Ale prawda jest taka, że nic z tym nie zrobię. Chciałam wejść do środka by się rozejrzeć, ale nie mam pomysłu jak tam się dostać... W każdym razie. Nie teraz. - Zaznaczyłam. - Może pójdziemy gdzie indziej? Czy chcesz tu jeszcze po coś zostać, Chi-chan? - Spróbowałam rozluźnić nieco atmosferę. Ta wróżka wybiła mnie z równowagi.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 13 maja 2018, o 18:10

Mimo, że nawet nie poznała jej imienia, odrzucenie ze strony wróżki ukłuło ją w sposób, którego się nie spodziewała. Każdy wcześniej spotkany był przyjazny i łatwo nawiązywało się z nim kontakt, więc nic dziwnego, że kiedy bańka prysnęła, przeżyła lekki szok. Dobijanie się tam byłoby jednak tylko bardziej poniżające.

- Mm..Poza tym budynkiem chyba nie ma tu czego szukać. Ale teraz w prawo, lewo, czy przed siebie?
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 13 maja 2018, o 18:42

Po krótkim zastanowieniu. - Chodźmy na przód. Aż dojdziemy do jakiejś drogi. Gdzieś kiedyś w końcu powinniśmy trafić, prawda? - Rozejrzałam się na boki czy nie ma może jakiejś drogi prowadzącej do tego domu przy którym stoimy.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez WanWan » 13 maja 2018, o 19:38

Rozglądając się mogliście zauważyć, że jakieś sto metrów w prawo od was zaczynały się pola ryżowe, za budynkiem był las, a na skraju tego lasu pod wschodzącym słońcem widzieliście wzgórze, które przyozdabiała spora czerwona brama. Kilka metrów wydeptanej trawy dzieliło was od dość szerokiej drogi przecinającej pola i prowadzącej pod oświetlone wzgórze.
Nawet ktoś nowy w Gensokyo nie miałby wątpliwości, jesteście w połowie drogi między Wioską ludzi i Świątynią Hakurei.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 14 maja 2018, o 14:29

Lekko wzdrygnęła się, zdając sobie sprawę z własnego położenia.
- I tutaj mordują youkai, i tutaj mordują youkai...Ale to chyba nie tutaj mieszkają oskarżycielki...Prawda?
Chyba już wolałaby mieć zrujnowaną reputację (która chyba i tak nie istniała), niźli zbliżać się do wioski. Okropieństwo.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 15 maja 2018, o 00:51

- Między wioską ludzi i świątynią Hakurei... Potrzebujemy informacji o tej całej "Nazrin". - Spojrzałam raz to w jedną stronę, raz drugą. - Wiedząc gdzie jesteśmy mogłybyśmy równie dobrze zajść na górę youkai... - Wskazałam palcem kierunek. Górę raczej nie ciężko przeoczyć. - ...Ale nie ma chyba nikogo bardziej zorientowanego w ludziach i youkai niż kapłani dowolnej świątyni. Poza tym do Hakurei prowadzi prosta ścieżka. Zgodzę się więc, że to tam powinnyśmy pójść. - Starałam się myśleć logicznie o najkrótszej możliwej drodze.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 15 maja 2018, o 22:36

- Ale...Ale...Co jeśli już dowiedziała się o "naszych" występkach i będzie chciała nas eksterminować? Podobno jest straszna!
Całkowicie wierzyła we wszystko, co mówiła. Może jest w jakimś stopniu szanowaną kapłanką, ale nie mając pewności, przecież mogło się im coś stać.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sesje RPG