[Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Tu rozgrywamy forumowe sesje RPG.

Moderatorzy: Cthulhoo, rTec, Raionek, Zhearrimst, Kamruz

Re: [Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Postprzez WanWan » 23 maja 2018, o 13:44

Słowa Chi speszyły komainu, ale tylko na moment.
- Nurikabe? Jeszcze nie widziałam takiego youkai tutaj! - zawołała z zainteresowaniem mierząc Tagane wzrokiem - I... Oczywiście do was się spieszyłam! Dziś nie przyjmujemy gości. Tak jak wczoraj. I przedwczoraj... W sumie jutro pewnie też nie. Kapłanka jest bardzo zajęta porządkami w świątyni, tak że wierni nie za bardzo mają na co patrzeć. - podrapała się po głowie z wyraźnym zakłopotaniem.
- Ale! Jak macie coś do przekazania, od tego też tu jestem. Nie ważne czy to ofiara czy informacja dla kapłanki. Dopilnuję, by trafiła gdzie trzeba. W końcu bogowie patrzą na intencje, a nie na ręce wrzucające pieniądze do skrzyń. - powiedziała z uśmiechem wystawiając przed siebie otwarte dłonie, jakby czekała, że coś jej dacie.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Postprzez Raionek » 24 maja 2018, o 01:23

- Właściwie to nie musimy chyba zawracać głowy kapłance jeżeli ty mogłabyś nam pomóc. - Zignorowałam wystawione dłonie komainu. - Szukamy kogoś imieniem Nazrin, wiesz może gdzie mogłybyśmy ją znaleźć? - Nie mówię więcej szczegółów. Jeżeli jest coś do dopowiedzenia, może Chi to zrobi. W końcu to głównie jej sprawą się teraz zajmujemy.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 24 maja 2018, o 14:17

Energicznie przytaknęła ruchem głowy. Właściwie ciężko było oczekiwać czegoś więcej od kapłanki.
- A wszystko jest tutaj...Mmm...W normie? Żadnych dziwnych zdarzeń? - jeżeli zielonowłosa nie znała oskarżycielki, to może przynajmniej mogła rzucić trochę więcej światła na ten nietypowy ciąg wydarzeń.
Widząc wystawione dłonie automatycznie sięgnęła do kieszeni, ale tylko po to, aby zaraz krótko westchnąć. Z nieco przepraszającym wzrokiem uśmiechnęła się smutno, nie mogąc nic ofiarować. Może te wróżki też jej się śniły?
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez WanWan » 24 maja 2018, o 21:14

Dziewczyna przekręciła głowę szukając czegoś w myślach.
- Nazrin... Ach! Ta mysia youkai. Wygląda na to, że pomyliłyście miejsca. Widzę ją czasem w świątyni Myouren... a właściwie to baaaaardzo rzadko. Ale możecie tam popytać. - odpowiedziała pokiwując głową.
Pytanie Chi ponownie zaskoczyło komainu, która natychmiast poczerwieniała na twarzy.
- Oczywiście! Przecież strzegę tego miejsca! - założyła ręce i zrobiła obrażoną minę - Jeśli to wszystko, to pozwólcie, że wrócę do swoich obowiązków.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Postprzez Raionek » 25 maja 2018, o 00:34

- Świątynia Myouren? Huh… - Potrzebowałam chwili na zastanowienie. Gdzieś już słyszałam tę nazwę. - A! To ta niedawno postawiona świątynia. Z pięć lat temu może? - Czasami gubię się w czasie. Tak szybko mija. - Jestem wolnym duchem więc nie specjalnie interesowały mnie buddyjskie klimaty. Zamykanie się w czterech ścianach. - Rozumiecie? Czterech ścianach. Heh… - W sumie ode mnie wszystko, dziękuję za pomoc. - Ukłoniłam się zielonowłosej. - Nie masz nic przeciwko jak zajdziemy do świątyni panno strażniku? - Zapytałam. Mogłybyśmy po prostu stąd odejść, ale chciałam odwiedzić temizuye. Trochę wody by się przydało do nabrania sił.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 25 maja 2018, o 21:48

- Myo-ren? Gdzie to jest? - spojrzała na Tagane, oczekując jakiejś podpowiedzi. Całkiem ją to właściwie ucieszyło, świątynia mogła być inspirująca. Chociaż wolałaby ją odwiedzić w innych okolicznościach.
- Bardzo dziękuję! - ukłon wyszedł jej wręcz komicznie głęboki, ale cały czas do twarzy miała przylepiony uśmiech. Kusiło ją pogłaskanie uroczej dziewczynki, jednak chyba nie wypadało. Czasem trzeba zadowolić się tylko widokiem.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez WanWan » 26 maja 2018, o 15:22

Słuchając was komainu potakiwała do momentu, gdy Tagane zapytała czy może zajść do światyni. Dziewczyna najeżyła się i ponownie zrobiła jeszcze bardziej obrażoną minę.
- Przecież powiedziałam, że chwilowo nie! Tak długo nikt nie przychodził i akurat kiedy kapłanka robi porządki wam się zachciało! - wzięła głęboki oddech, by odzyskać cierpliwość - Świątynia jest niedaleko Wioski ludzi. Skoro umiecie latać to na pewno ją zobaczycie z góry jak będziecie w pobliżu.
Odpowiedziała lekkim ukłonem na ukłon Chi i zaczęła lecieć z powrotem do chramu, ale po chwili zatrzymała się i jeszcze raz odwróciła do was.
- Bardzo przepraszam, ale naprawdę nie mogę was wpuścić! Wróćcie wieczorem! - zawołała i pomachała na pożegnanie odlatując.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Postprzez Raionek » 27 maja 2018, o 11:01

Nie mogę wejść do świątyni? Jest to co najmniej interesujące!
Myślę, że może udałoby mi się przekonać komainu do wpuszczenia nas pod jakimś pretekstem jednak... Jestem razem z Chi. Jakkolwiek zabawnym nie byłoby wejście teraz do świątyni, byłoby zboczenie z drogi. Chyba powinnam zapytać towarzyszki o zdanie. - Myślę, że powinnyśmy wejść do świątyni... Pomóc w porządkach? Odwiedzić Kami? - Pobić Komainu? - Nie sądzisz, że cokolwiek się tam wyprawia brzmi niecodziennie i intrygująco? - Zapytałam nieco podekscytowana. Chciałam tam wejść, lecz nie mogłam podjąć kroku sama.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 27 maja 2018, o 19:30

- Przecież właśnie...Ach! - dopiero po chwili zrozumiała jej intencje - Zakazy są po to, żeby je łamać, tak?
Utrzymywała żartobliwy ton, ale ciężko było nie przyznać, że brzmiało to ekscytująco. Życie trzeba było wybalansować na granicy rutyny i przygody!
- Chyba nic złego się nie stanie jeśli tam zajrzymy... - nie chciała bezpośrednio przyklaskiwać pomysłowi Tagane, ale wyraźnie zamierzała się nim kierować.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 27 maja 2018, o 20:17

Zaczęłam iść w kierunku świątyni. Nie chciałam jednak zostać zaatakowana od razu gdy się zbliżę więc zawołałam - KOMAINU! - Musiałam ją przekonać do wpuszczenia nas. Wątpię by jej psi (?) nos nie wyczuł tego, że wchodzimy do środka. Co prawda oddaliła się od nas, ale wciąż powinna mnie słyszeć.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sesje RPG