[Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Tu rozgrywamy forumowe sesje RPG.

Moderatorzy: Cthulhoo, rTec, Raionek, Zhearrimst, Kamruz

[Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Postprzez WanWan » 6 maja 2018, o 14:39

Gracze:
- Tagane (Raion) - aktywna
- Chi Nikume (Rishanii) - aktywna

System:
Spoiler:

Wstęp:
Wiosna. Słońce świeci. Kwiaty kwitną. Alergie dręczą mieszkańców. I nie tylko alergie. Wraz z kwiatami na drzewach zdają się rosnąć pieniądze. Ceny wszystkiego spadają, wielu przeciętnych ludzi i youkai nagle zaczyna opływać w luksusy. Tylko skoro tak łatwo się dorobić, dlaczego z każdym dniem co raz łatwiej spacerując po Gensokyo potknąć się o kogoś, kto brudny, obszarpany i posiniaczony zasłabł z głodu lub od nadmiaru lichego alkoholu, którym próbował zapić smutki.
Świta, zaczyna się kolejny dzień pełen możliwości. Tak wcześnie na nogach są tylko rolnicy i handlarze zwożący towar. Część mieszkańców jeszcze śpi, część właśnie kładzie się spać po aktywnie spędzonej nocy. Mimo czystego nieba, nad które wznosi się słońce, jest dość rześko. Jeśli ktoś zaspany właśnie znalazłby się na zewnątrz, natychmiast rozbudziłby się przeszyty chłodem wiatru. Zupełnie jak dwie dziewczyny, które zasnęły na progu jakiegoś opuszczonego budynku, a teraz zaczęły leniwie przewracać się z boku na bok. Jak one się tam znalazły? Nawet najbardziej najtwardsze youkai nie kładą się na gołej ziemi na otwartym terenie, chłód ciągnący od ziemi nikomu nie da zasnąć. Dosłownie kilka metrów od nich znajdowały się drzwi do może niezbyt urodziwego, ale zawsze jakiegoś schronienia. Budynek wyglądał na opuszczony, był w gorszym stanie niż obdrapane przez dzikie koty ściany Mayohigi. Ale skoro był opuszczony, czemu te dwie sieroty nie weszły do środka i tam zasnęły?

Tagane:
Spoiler:

Chi:
Spoiler:

// Jeśli wprowadzenie postaci uważacie za niezgodne z backstory, z chęcią je zmodyfikuję nim dacie pierwszy odpis. Nie sądzę, by odgrywanie było potrzebne, miał to być mniej lub bardziej typowy dzień z życia postaci.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Re: [Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Postprzez Natsuno » 6 maja 2018, o 16:17

Spoiler:
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 6 maja 2018, o 21:46

Spoiler:
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez WanWan » 6 maja 2018, o 23:00

Chi:
Spoiler:

Tagane:
Spoiler:

Chi i Tagane:

Znalazłyście się w tym samym miejscu i w tym samym czasie. Nikogo więcej poza wami wokół nie ma.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 6 maja 2018, o 23:32

Spoiler:

Przybierając lekki uśmiech, wlepiła wzrok w nieznajomą i energicznie - acz nieco niepewnie - pomachała w jej kierunku.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 7 maja 2018, o 00:31

- To faktycznie brzmi jak coś co mogłam zrobić. - Powiedziałam sama do siebie patrząc na zwitek papieru. Nie znałam jednak żadnych imion tam wypisanych. - Przepraszam. - Kiwnęłam głową w kierunku nieznajomej. - Wygląda na to, że w pijackiej furii kogoś wczoraj uszkodziłam. Jeżeli twoje rany to moja sprawka, przepraszam. Mogę coś dla ciebie zrobić? Poważnie, wybacz! Ja na prawdę nie chciałam! Musiałam stracić nad sobą kontrolę! - Nie podobało mi się to. Jeżeli zrobiłam coś dziwnego, muszę zadośćuczynić swoim przewinieniom.
- Swoją drogą wiesz może gdzie jesteśmy? Muszę znaleźć jakiś sklep z odzieżą... - Spojrzałam na swoją wyblakłą szmacianą sukienkę. Brak kolorów. Brak seksapilu. Koszmarny krój. Wyglądałam całkowicie nijako. Szarobure włosy. Szarobure oczy. Szarobure ubranie. Szarobura skóra! To zupełnie nie jest mój styl! Potrzebuję koloru!

Po kilku przemyśleniach stwierdziłam do samej siebie. - ...Chcę być barwną osobą.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 7 maja 2018, o 15:32

- Mm..Nie wyglądasz jak robak. Więc raczej to nie mnie obiłaś - podrapała się po policzku w lekkim zmieszaniu - Wiedzieć gdzie jesteśmy niestety też nie mogę wskazać. Nie są to okolice Mglistego Jeziora, ale to nie mówi nam zbyt wiele.
Chi niezbyt rozumiała narzekania na szarość. Każda barwa jest potrzebna i jedyna w swoim rodzaju. Ta stonowana paleta nieznajomej była przyjemna dla oka.
- Może weźmiesz moją pelerynę? Niezbyt modna, ale krój nadrabia żywy kolor. - oferowanie komuś niemal szmaty było niezręczne, ale...to zawsze coś, nie?
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 8 maja 2018, o 01:02

- Mogę ją wziąć? Poważnie?! - Ucieszyłam się na samą myśl. - Czerwony to mój kolor! Jeden z tych które straciłam w każdym bądź razie. - Szybko powstałam by się ukłonić i przedstawić jak nakazywała etykieta. Jednak nie zrobiłam tego, bo gdy tylko spróbowałam wstać zakręciło mi się w głowie. Usiadłam ponownie.
- Moje oczy były tego samego koloru co twoja peleryna. Nie widzę co prawda swoich tęczówek, ale mogę się domyślić, że są szare jak reszta mojego ciała? - Spojrzałam na swoje dłonie. - Bo widzisz... Na imię mi Tagane, jestem Nurikabe. "Youkai ścianą" jak to niektórzy mówią. - Nie byłam o nic pytana, lecz wciąż mówiłam. Zasypywałam nowo spotkaną osobę informacjami. By zaraz móc zapytać ją o nią samą. Zasada równej wymiany? - Posiadałam zdolność zmiany własnych kolorów. Możesz to wyobrazić sobie tak, że bardzo szybko zmieniałam makijaż na swoim ciele. Chociaż ponieważ jestem ścianą to "tapeta" byłoby raczej trafniejszym określeniem... Tak czy inaczej, teraz wszystko co mam jest szarobure. - Westchnęłam, lecz wciąż się przy tym uśmiechałam. Nie było aż tak źle ze mną. - Ale ty wyglądasz znacznie gorzej ode mnie! Bez urazy. Jeżeli to nie ja cię tak uszkodziłam, to co się tobie stało?
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 8 maja 2018, o 17:32

Skinęła głową, a uśmiech nie zmywał się z jej twarzy. Odwiązawszy supeł, który utrzymywał materiał na ramionach, podała go Tagane.
- Nuri...kabe? Youkai ściana?
Oczy tsukumogami błysnęły z zainteresowaniem. Jej wiedza o legendach i najróżniejszych rasach trochę się rozrosła prowadząc teatrzyk, ale to było dla niej coś zupełnie nowego. Zmienianie makijażu z taką łatwością uczyniłoby ją świetnym potencjałem na aktorkę!
- Opowiedz mi kiedyś więcej! A ja...Uhmm...Właściwie nie jestem pewna. Pamiętam wróżki, z czego jedną trochę dziwną, z metalowymi rurami na plecach. Potem była chmara gryzących mnie owadów. Chociaż mam nadzieję, że to był tylko sen. - wzdrygnęła się lekko.
Nie, to chyba nie wszystko. Coś podejrzanego mignęło jej przed oczami. Coś wepchniętego między plusz misia. Ostrożnie sięgnęła po kartkę znajdującą się w nim.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez WanWan » 8 maja 2018, o 22:12

Chi:
Spoiler:
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Następna strona