[Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Tu rozgrywamy forumowe sesje RPG.

Moderatorzy: Cthulhoo, rTec, Raionek, Zhearrimst, Kamruz

Re: [Wan 0.2] 鈍底 - The Lower Depths

Postprzez Natsuno » 8 cze 2018, o 17:03

Spodziewała się jakiegoś dramatycznego znaleziska a tu...alkohol. Mimowolnie z jej ust uciekł krótki śmiech. Spokojnie Chi. Widocznie nie umieścili Cię w tragedii. Chyba, że to dopiero nadbudowa faktycznej opowieści...
- Włamanie i obrabowanie...Ach, oby bogowie faktycznie byli po twojej stronie! Ja próbowałam zajrzeć do świątyni, ale - w tym momencie rzuciła podejrzliwe spojrzenie na wejście - z jakiegoś powodu nie chciało się otworzyć. A na dole było coś miękkiego co zasyczało! M-myślisz, że mają tam węże? Albo trupy?
Głos lekko zadrżał, ale wyraźnie można było w nim wyłapać ekscytację. Może zrobi z tego przedstawienie! Ach, przydałoby się trochę zarobić, zdecydowanie.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 9 cze 2018, o 10:55

- Syczenie? - Przez moment spoważniałam. Brzmiało to co najmniej podejrzanie. Miałam zamiar uciekać, ale to może poczekać. Musimy to zbadać!
- Zaprowadź mnie tam. Może razem coś wymyślimy. - Kiwnęłam głową twierdząco. Odejście stąd może zaczekać.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 9 cze 2018, o 21:10

Wrócić? Tego zdecydowanie się nie spodziewała. Jednak sama chciała wiedzieć co to było!
Zaczęła kroczyć więc w stronę wejścia z zamiarem powtórzenia wcześniejszej procedury - przesunięcia igłą przez całą długość drzwi między pozostałą szparą. Teraz dokładnie nasłuchiwała każdego dźwięku.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 10 cze 2018, o 01:06

Poszłam za Chi i dokładnie przyglądałam się temu co robi. Stałam na baczności, przełknęłam ślinę. Lekko się prawdę mówiąc obawiałam konsekwencji tym bardziej, że w rękach trzymałam... Właśnie! Może łyczek na odwagę?
Nie Tagane, nie teraz. Masz zajęte obydwie dłonie, ale to nie znaczy, że musisz już teraz je opróżnić. Te butelki leżały prawdopodobnie dość długo w tym składziku więc w razie czego mogę próbować ściemnić, że sama to tu przyniosłam! Może się uda...
Tak czy owak... Moja ciekwość dotycząca tego miejsca rośnie wraz z każdą nietypową rzeczą która się tu dzieje.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez WanWan » 10 cze 2018, o 13:09

Chi i Tagane:
Podeszłyście do drzwi świątyni. Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało tak samo. Drzwi pozostawały zamknięte. Chi ponownie przesunęła igłę wzdłuż szczeliny, ale nic się nie stało. Żadnych dziwnych odgłosów.

Chi:
Spoiler:
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Postprzez Natsuno » 11 cze 2018, o 18:29

Spaliła buraka i zmarszczyła brwi. Dlaczego kiedy chciała to komuś pokazać, dźwięku już nie było? To niesprawiedliwe. Jednak, było tu teraz coś nowego.
- P-przysięgam, że wcześniej syczało...Ale teraz coś jest oparte o drzwi...Co znaczy...Że ktoś w środku jest, a mi nie odpowiadał! - poczuła jeszcze większą frustrację. Po chwili ustąpiła ona miejsca strachowi. Przecież się tutaj włamywały i kradły. Może lepiej, że jeszcze nikt nie wyszedł i nie postawił ich przed konsekwencjami.
Obrazek
Natsuno

Achievementy:

Postprzez Raionek » 12 cze 2018, o 00:35

Ustałam twardo na ziemi. Tupnęłam krzycząc - Otwierać! Przyniosłam sake! - Może ktoś zareaguje na tego typu okrzyk?
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez WanWan » 12 cze 2018, o 00:42

Chi i Tagane:
Nagle, niespodziewanie odpowiedział wam... Nikt!
Jedyne co słyszałyście to echo niosące się po krzyku Tagane.
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Postprzez Raionek » 12 cze 2018, o 11:06

Mam na prawdę szczerą ochotę wyważenia tych drzwi. Chociaż zdaję sobie w pełni sprawę z późniejszych konsekwencji... Jednak czuję jak by ktoś przede mną postawił ścianę której nie mogę przekroczyć. I muszę powiedzieć, strasznie mnie to wkurza... Zaczynam mieć wątpliwości co do dalszych prób wtargnięcia, a wątpliwość może doprowadzić do błędu. Postanawiam więc...
- Wiesz Chi. W takim momencie myślę, że powinnam zapytać bogów o zdanie... - Klasnęłam w dłonie i złożyłam je jak do modlitwy. Przymknęłam oczy. Użyłam karty zaklęć. - Looking Through Wall "The World God Only Knows"! Wanwan-sama, czy uważasz, że dalsze brnięcie do świątyni Hakurei się nam opłaci? - Zapytałam na głos chociaż tylko ja mogę usłyszeć odpowiedź. Postanowiłam dać "bogom" zdecydować czy powinnam dalej się tu starać. Co prawda żadna odpowiedź nie decyduje o tym co zrobię dalej jednak warto będzie poznać czyjąś opinię.
Obrazek
Raionek

Achievementy:

Postprzez WanWan » 12 cze 2018, o 20:07

Tagane:
Spoiler:
Obrazek
5000アテンション欲しい
WanWan

Achievementy:

Poprzednia stronaNastępna strona